Kiralık Hacker Hizmetler

Hacker list olarak sizlere sağlanan veya sağlanacak hizmetlerin iki taraf içinde şeffaflık ve titizlik barındırmasına özen göstermekteyiz. Kiralık hackerlar, bilgisayar sistemlerinin güvenliğini ihlal etmek için çeşitli araçlara sahiptir. Sosyal mühendislik gibi bu araçlardan bazılarıdır. Bilgisayar sistemlerine girmek isteyen siber uzman için çok çeşitli teknik araçlar mevcuttur. Bu teknik araçlar şifre kırma, savaş arama, arabellek taşması saldırıları, truva atları ve ağ paketi yoklama gibi yöntemlerdir. Ancak en yaygın olarak gözden kaçan kiralık hacker saldırı biçimi sosyal mühendisliktir. Çünkü bu tekniği kullanmak için gereken tek şey basit teknik bilgilerdir. Sosyal mühendislik, bir kiralık hackerın bilgi elde etmek için bir bilgisayar sisteminin kullanıcısı üzerinde psikolojik hileler geliştirerek erişmesine denilmektedir.

Sosyal Medya Kiralık Hacker


Sosyal medya saldırılarında hedef eğer bilgi almak ve aktarmak veya parolaları öğrenmek ise sosyal mühendislik, çalışan gibi davranan bir kiralık hackerı gerektirir ve kurumsal bir şirketin yardım masasından elde edilen bir kullanıcı adı veya şifre tüm bilgileri ifşa etmek veya saldırmak için yeterlidir. Bu sayede kiralık hacker, şehir dışında bir şirket yöneticisi olarak kendini tanıtabilir. Teknoloji sürekli değiştikçe, kiralık hacker bilgisayar sistemlerini ihlal etmek için yeni ve yenilikçi yollar bulacaktır. Bir başka sosyal mühendislik biçimi, bir bilgisayar korsanının bir kullanıcıyı kandırmasını içerir. Bu kandırmaca bilgisayar korsanının bilgisayara arka kapıdan erişmesine izin veren yasa dışı bir programı indirmesine sebep verir. Peki sosyal medya hesaplarımızı korumak için önlemler alamaz mıyız? Sosyal medya şifrelerinizi düzenli olarak değiştirin. Telefonunuza veya bilgisayarınıza gönderilen linkler içeren herşeyi tıklamayın. Mail adreslerinizi düzenli olarak değiştirin. Sosyal medya hesaplarınızda iki faktörlü koruma kullanın. İki sosyal medya hesabınızın şifresi asla aynı ve aritmetik olmasın.

Kiralık Hacker Deep Web


İnternetin karanlık taraflarından biri olan deep web ile her türlü yasal olmayan bilgi ve ürün alışvervişi yapabilirsiniz. Bunun sebebi normal internet formlarını ve düzenlemelerini kullanmadan dağınık bir modelleme yöntemiyle size sunulmasıdır. Dağınık olduğu için deep web üzerinde girilen ve tutulan her bilginin orjinal sahibine ulaşmak bir hayli zorlaşmaktadır. Bu nedenle deep web üzerinde dolandırıcılıklar ve art niyetli kullanıcılar epey mesai yapmaktadır. Deep web kanallarına ve katmanlarına erişebilmek için internet üzerinde sunulan birkaç popüler tarayıcı bulunmaktadır. Bu tarayıcıların güvenli olduğu söylense ve bilinse bile malesef bu güvenlik son kullanıcı tarafında değil yayıncı tarafında daha fazladır. Yani sizler alışveriş yaparken malesef gizli kaldığınızı düşünürken yayıncılar tarafından aslında bir o kadar da anonim olmadığınız bilinmektedir. O nedenle dikkatli gezinmekte her zaman fayda bulunmaktadır. Deep web kullanırken mutlaka bilgisayarınızı sanal makineler ile kullanınız. Derin ağ içerisinde kendi bilgilerinizi asla paylaşmayınız. Sizden bir icraat için para isteyen kişilerden mutlaka uzak durunuz. Kullandığınız vpn platformlarının bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmadığına emin olunuz. Deeb web eğer ihtiyacınız yoksa kullanmamaya özen gösteriniz.

Bitcoin Güvenliği


Bitcoin ve diğer para birimlerinin alışverişinin yapıldığı birçok oluşum son zamanlarda deyim yerindeyse hortlamıştır. Bu mecralarda çoğu insan ya gerçekte sanal para borsasında olmayan para birimlerine yatırım yapıyor ya da kişiye kazandığı düşündürülerek ufak rakamlarla ikna edip miktar büyüdüğünde paranın tamamına el konmaktadır. Bu ve bu gibi durumlarla karşılaşan malesef çok fazla kullanıcı bulunmaktadır. Bu sistemlere yatırılan paraları almaya çalışan son kullanıcı karşısında doğrulama hataları veya ücret yatırması gerektiği uyarıları ile karşılaşmaktadır. Elbette bu sistemlere kaptırılan emeklerin çözümü bulunmaktadır. Öncelikle bizler açısından baktığımızda bu sistemlerin her birinin aslında aynı şablonlar kullanılarak açılan web siteleri olduğunu görmekteyiz. Dayanakları olmadan sadece paraya el koyma endeksli bir ilerleme katetmektedirler. Bu sistemlere eğer paranızı kaptırmadıysanız şanslısınız alınacak önlemleriniz var demektir. Eğer para kaptırdıysanız bizlerle iletişim kurarak çözüm yolları hakkında görüşmeler sağlayabilirsiniz. Öncelikle sitenin adres çubuğunda güvenli sertifikalara sahip olup olmadığını kontrol ediniz. Özel cüzdan anahtarlarınızı bu sistemlere asla girmeyiniz. Asla paranızı almak için bu sistemlere para ödemeyiniz. Görünen bakiyelerinizi belirli bir eşik altındayken çekemiyorsanız üyeliğinizi iptal ediniz. Siteyi ve yayıncıyı doğrulamak için mutlaka hakkındaki yorumlara bakınız.

Bilgisayar Ve Telefon Hack


Çoğu bilgisayar ağı, bazı kullanıcı adları ve yetkisiz erişimi önlemek için bir güvenlik biçimi olarak parolalar geliştirir. Bilgisayar korsanları çoğu zaman şifre kırıcılar kullanır. Sistematik olarak bu şifreleri onlar için tahmin eder. İyi bilinen üç tür şifre kırıcı vardır. İlk olarak, hepsinin kapsamlı bir sözlükte listelenen kelimeleri içeren sözlük dosyalarını kullanan şifre kırıcılardır. İkincisi, bazı şifre kırıcılar, sözlük şifre kırıcıları ve sayıların veya sembollerin kombinasyonlarını kullanır. Kendinizi sosyal mühendislik saldırılarından korumak için bu bölümde tartışılan olası şeyleri sorgulamayı öğrenmelisiniz. Bazı profesyonel sosyal kiralık hacker uzmanları saldırmadan önce şirketi inceliyor, böylece tüm cevapları bilebiliyorlar. Parolanızı yazarken arkanızda kimsenin olmadığından emin olun. Biri varsa arkanı dön ve yüzüne tekme at. Tabikide bu kadar basit olmayacak 🙂 Numara tam olarak bu değil. Klavyenizde yazdığınız herşeyi kaydeden bir sistem yazılımı olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Siz yine de bu saldırının hedefi olmamak için asla doğumunuz gibi bir şifre kullanmayın. Tarih, annenizin kızlık soyadı, evcil hayvanınızın adı, eşinizin adı veya birinin tahmin edebileceği herhangi bir şey olmamalıdır.

Kiralık Hacker, Web Siteler Ve Diğer İşlemler


Web site güvenliği için en önemli şeylerden birisi kimlik avı saldırılarının kurbanı olmamaktır. Kimlik avı saldırılarından kaçınmak çok basittir. Eğer verilerinizi girmeniz istendiğinde kişisel bilgileri bir web sitesine eklemek için URL çubuğuna bakın. Orjinal sitenin uzantısından farklı bir uzantı görünebilir. Yine de başa dönersek verileriniz karmaşık ve sizi alakar etmeyen bir biçimde olursa güvenlidir. Çok uzun bir parola oluşturularak sosyal medya hesapları üzerindeki kaba kuvvet saldırıları önlenebilir. Şifre ne kadar uzunsa kiralık hackerın şifrenizi kırması o kadar uzun sürer. Birkaç gün sonra kiralık hacker kaba kuvvet saldırısı yoluyla şifrenizi kıramaz ise vazgeçmesi muhtemeldir. Sözlük saldırılarında söylediğim gibi, sizin için karışık ve uzun bir cümle oluşturmak, güvende kalmak için en iyi seçeneğinizdir. Önünüze çıkan her indirim haberine bilgilerinizi girmeyiniz. Gezindiğiniz web sitelerinde çoğunkez güvenli tarayıcılar ve vpnler kullanınız. İnternet servis sağlayıcınızın güvenli kabuk erişim modellerine üyelik yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı düzenli olarak güncelleyiniz. Mümkünse web sitelerinin içerisinde online olarak fazla vakit geçirmeyiniz.